Реквізити

На даний момент товар зі складу відвантажується лише після передоплати. Після оформлення замовлення в нашому МАГАЗИНІ, Ви можете оплатити своє замовлення наступними способами:

✅   НА ПЛАТІЖНІ БАНКІВСЬКІ КАРТКИ:
КАРТА ПРИВАТБАНКУ  MasterCard № 5457082509768946 (ФОП 2 група Кулаков)
КАРТА МОНОБАНКУ   VISA № 4441114428909384 (ФОП 2 група Кулаков)
КАРТА РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ  VISA № 4149510069657999 (ФОП 2 група Кулаков)

✅   НА БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК згідно реквізитів ФОП 2 групи:
Одержувач платежу:  ФОП Кулаков Олег Геннадiйович
Код (ЄДРПОУ, ІПН):  2652011811
Банк одержувача:   ХАРКIВСЬКЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
МФО:  351533
№ рахунку (IBAN):  UA133515330000026006060816257

✅ ЧЕРЕЗ ПЛАТІЖНУ СИСТЕМУ LIQPAY (Приват24).
Оплата товару через LIQPAY (Приват24) доступна у «кошику магазину» після оформлення замовлення.

Повернення / Обмін

Людині властиво помилятися. Існують сотні моделей мішків і десятки тисяч моделей пилососів, природно, що при підборі мішків для пилососів можуть виникнути труднощі. Ви завжди маєте можливість повернути товар, повернути свої гроші або обміняти товар відповідно до таких умов:

✅  Повернення (можливе протягом 14 діб з дати в чеку).
Якщо товар немає слідів експлуатації, якщо товар не втратив свій товарний вигляд, то протягом 14 днів товар може бути повернений продавцю, а гроші – покупцю. Транспортні витрати сплачує ініціатор повернення.

✅  Обмін (можливий протягом 14 діб з дати в чеку).
Якщо сталася помилка та товар не підходить до вашого пилососу, то після консультацій з продавцем, можливий обмін купленого товару на інший. Транспортні витрати при цьому сплачує винуватець помилки. Тобто, якщо покупець сам замовив собі неправильний товар – то всі транспортні витрати з повернення або обміну оплачує покупець. А якщо помилку в підборі або пересортиці товару зробив продавець – то транспортні витрати оплачує продавець.

✅  Вже покористувались товаром?
УВАГА!!! Якщо ви вже забруднили новий мішок або просто вставили в брудний пилосос новий мішок, то в такому разі повернення та обмін товару НЕ МОЖЛИВИЙ! Будь-який пилосос експлуатується у вкрай антисанітарних умовах. Відсік для мішка в пилососі – абсолютно не гігієнічний простір, який містить яйця кліщів, спори плісняви, грибок, віруси, бактерії… Тому витратні матеріали (зокрема мішки для пилососів), які втратили свою стерильність та гігієнічність – НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ АБО ОБМІНУ!!!

Транспортні витрати.
Оплата за пересилання товару може бути досить дорогою. Іноді, послуги транспортних компаній можна порівняти з ціною самого товару, що пересилається. Тому дуже важливо визначитися, хто платить за послуги пересилання при поверненні або обміні товару, який має невелику ціну. Як і зазначено вище, послуги транспортної компанії повинен оплачувати ініціатор повернення товару або винуватець помилки (при підборі, при замовленні, при відправленні, при пересортиці…)